Haberler - Taşpınar Kavaklı İlkokulu

Haberler

ANA SINIFI ROBOT ETKİNLİĞİ

Okulumuz ana sınıfı öğrencileri maket robot tasarladı. Ana sınıfı öğretmenimiz Ebru Feyza ÇAM önderliğinde yapılan etkinlikte geri dönüşüm malzemeleri kullanıldı. 

Devamı

EMEKLİ ÖĞRETMEN BURHAN ÖZDEN OKULUMUZU ZİYARET ETTİ

1975- 1987 yılları arasında okulumuzda idareci ve öğretmen olarak görev yapmış olan emekli öğretmenimiz Burhan ÖZDEN 21-22 Kasım 2019 tarihlerinde okulumuzu ziyaret etti. Öğretmenlerimizle bir araya gelerek okulumuzdaki anılarından bahseden Burhan ÖZDEN, öğrencinin başarısında öğretmen- veli işbirliğinin önemli olduğunu belirtti. Kendisinin deneyimlerinden faydalandığımız hocamıza okulumuz çalışanları olarak ziyareti esnasında hediyelerini takdim ettik. Kendisine  sağlıklı,mutlu ömürler diler; tekrar okulumuzda ağırkamaktan onur duyarız.

Devamı

VEREM FARKINDALIK HAFTASI

Okulumuzda 6-10 Ocak Verem Farkındalık haftası kapsamında çeşitli etkinlikler yapıldı. Her sınıfımızda verem ile ilgili slayt gösterimi yapıldı.

Devamı

YERLİ MALI HAFTASINI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLADIK

Yerli Malı Haftası okulumuzda çeşitli etkinliklerle kutlandı. hafta boyunca öğrencilere yerli malı kullanmanın öneminden bahsedildi. Tüm sınıflarımızda velilerin de katılımı ile yerli ürünlerden oluşan beslenme programları yapıldı.

Devamı

GELECEĞE NEFES PROJESİ KAPSAMINDA FİDAN DİKİMİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından gerçekeştirilen "Geleceğe Nefes" projesi kapsamında, okulumuzda fidan dikimi gerçekleştirdik. 

Devamı